Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL - systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe - kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

VI rodzinne sportowe spotkanie przy grillu! Relacja

Data utworzenia: 6 lipiec 2018
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa serdecznie zaprasza na VI rodzinne sportowe spotkanie przy grillu, które odbędzie się już 14 lipca (w sobotę). Impreza rozpocznie się ok. godz. 14.00 na boisku koło krzyża. W programie moc atrakcji i niespodzianek! W programie m. in. turniej piłki siatkowej i rzutów karnych dla dorosłych, przeciąganie liny, rzuty do kosza, biegi w workach i inne dla dzieci. Zwycięzcy w swoich konkurencjach otrzymają nagrody i upominki. Dla dzieci wata cukrowa i popcorn oraz 3 dmuchane zjeżdżalnie (może przez 4 godziny dadzą maluchom radę?) Oczywiście nie zabraknie znakomitego grillowego jedzenia: kiełbasek, karczków, egzotycznego kurczaka w curry (przygotowanego i serwowanego z indyjskich składników przez naszego mieszkańca – autentycznego Brytyjczyka), domowego smalcu na domowym chlebie i małosolnych ogóreczków, słodkości i zimnych napojów. A wieczorem, dla dorosłych, zabawa przy akompaniamencie na żywo! Chcąc poznać szczegóły kliknij

Relacja z wydarzenia:

W dniu 14 lipca odbyło się w Wielopolu kolejne (już szóste z rzędu) rodzinne, sportowe spotkanie przy grillu i muzyce, zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielopole dla członków Stowarzyszenia i mieszkańców z rodzinami. Było ono współfinansowane przez Stowarzyszenie Razem dla Kultury dla członków "Klubu Seniora".

Podczas spotkania odbyły się gry, zabawy i zawody sportowe dla dzieci i młodzieży (niestety, pogoda uniemożliwiła przeprowadzenie turnieju siatkówki dla dorosłych). Nasz społeczny bufet serwował specjały wykonane przez sprawdzonych już kulinarnie członków i sympatyków Stowarzyszenia. Prawdziwym przebojem, do grona serwujących wszedł nasz nowy członek Dan Currie z egzotycznym kurczakiem w indyjskim stylu i niezawodna Ania Ziółkowska z karczkiem z grilla. Dla dzieci były lody, ciastka, słodycze i popcorn, a każdy z uczestników zawodów otrzymał upominek. Po przeprowadzonych zawodach sportowych (12 konkurencji, 90 uczestników) z nagrodami, było też coś dla dorosłych. Do późnych godzin nocnych trwały tańce, a przygrywał nam nasz zespół pod kierunkiem Staszka Trzecieckiego.

Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie szczodrość i ofiarność wszystkich, którzy bezinteresownie zaangażowali się w jej organizację.

Serdeczne podziękowania:

  • Panu Antoniemu Janikowi za udostępnienie terenu pod imprezę, wkład finansowy i rzeczowy
  • Paniom i Panom: Zbyszkowi Baście, Aleksandrze Opalskiej, Paulinie i Ani Hat, Ani, Andrzejowi i Ryśkowi Ziółkowskim, Zosi Kalisz, Małgorzacie Trzecieckiej, Marii Fałowskiej, Bożennie Nowak, Januszowi Karolowi, Pawłowi Hatowi, Magdalenie i Danowi Currie, Edkowi Nowakowi, Romkowi Turskiemu i Jankowi Fecko – za pomoc rzeczową, finansową, wysiłek „kulinarny” i fizyczny
  • Paniom Beacie Turskiej i Agacie Kurzydło za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów sportowych dla dzieci
  • Firmie "Bracia Koral" za lody i elementy wystroju
  • Księdzu Proboszczowi za wsparcie rzeczowe i Michałowi Opalskiemu za obsługę tegoż wsparcia
  • Naszej młodzieży za fantastyczne pomysły na uatrakcyjnienie konkursów dla dzieci
  • Wszystkim pozostałym członkom i sympatykom Stowarzyszenia za wysiłek włożony w organizację
  • WSZYSTKIM UCZESTNIKOM za liczny udział i stworzenie wspaniałej atmosfery!

Organizatorzy

Zapraszamy do galerii