Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL - systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe - kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

Trampoliny w ferie 2019! Relacja i zdjęcia!

Data utworzenia: 28 styczeń 2019
Na zakończenie ferii zimowych - 25.01.2018 r. nasze Stowarzyszenie dla dzieci i młodzieży szkolnej zorganizowało wyjazd do parku trampolin NINJA JUMP w Nowym Sączu. Znów dopisała frekwencja!!!! W zabawie wzięło udział trzydzieścioro (30) młodzieży, żądnej przygód i frajdy. Wszyscy się bawili super. Jest to już następny rodzaj ćwiczeń i zarazem zabawy, które nasze Stowarzyszenie proponuje, dla zdrowia i miłego spędzenia czasu zarówno młodzieży jak i dorosłym.

Regularne skakanie na trampolinie powoduje utratę wagi. Godzina, energicznej gimnastyki na trampolinie pozwala na spalenie nawet tysiąca kalorii. Ćwiczymy całym ciałem. Dzięki skokom wzmacniamy mięśnie łydek, ud, ale także pośladków, brzucha i ramion. Trenujemy równowagę oraz koordynację ruchową. Zwiększamy wytrzymałość układu mięśniowo-szkieletowego. Przy tym nie obciążamy stawów i kręgosłupa, bo przecież powierzchnia trampoliny ma amortyzację. Skoki na trampolinie to również ćwiczenia dla serca (mówi się, że to trening kardio). Systematyczne korzystanie z trampoliny wpływa korzystnie na krążenie krwi. Skacze się w rytm muzyki, raz wolno, ledwie odrywając stopy od trampoliny, a po chwili szybko, dynamicznie, żeby jak najwyżej wybić się w powietrze.

Już zaplanowaliśmy następną imprezę, będzie to kulig, który zaplanowaliśmy 24.02.2019 r. w Regietowie. Szczegóły dot. tego wydarzenia zostaną przedstawione w oddzielnym ogłoszeniu na naszej stronie internetowej i na plakatach, które rozwiesimy na tablicach ogłoszeń Stowarzyszenia w Wielopolu.

Zapraszamy do galeri

Opracował:

Rysiek Łakomski