Wspierają nas:

meteoblue
MARPOL - systemy dachowe
Szkolenia, warsztaty zawodowe - kierowcy zawodowi, instruktorzy nauka jazdy i inne:
Ciastkarnia ZAnka, Nowy Sącz, ul. Starowiejska 3b. Tel.18 443 26 33 lub 607 26 26 27

Działalność p. Arlety Izworskiej w Radzie Gminy Chełmiec

Data utworzenia: 7 grudzień 2015
Już minął rok od wyborów samorządowych. Jak zapewne sobie przypominacie nasze Stowarzyszenie udzieliło, rekomendacji wyborczej p. Arlecie Izworskiej, która głosami mieszkańców Wielopola została radną - członkiem Rady Gminy Chełmiec. Podczas rozmowy z p. Arletą Izworską doszliśmy do wspólnego wniosku, że nadszedł czas na częściowe tj. po roku trwania kadencji, podsumowanie jej działalności. Na naszej stronie internetowej nie będziemy chwalili, czy też krytykowali działalności naszej Radnej. W zakładce Inne, za zgodą p. Radnej, w kilku seriach, będziemy publikowali kopie dokumentów, wystąpień do przewodniczącego Rady Gminy Chełmiec, do wójta Gminy Chełmiec, poszczególnych osób funkcyjnych w Urzędzie Gminy w Chełmcu jak i przewodniczących odpowiednich komisji Rady Gminy wraz z odpowiedziami na te wystąpienia (niestety braku odpowiedzi nie jesteśmy w stanie opublikować). Po przeczytaniu tych publikacji wnioski dotyczące działalności naszej Radnej w strukturach Rady Gminy w Chełmcu na rzecz naszego Wielopola niech każdy wyciągnie samodzielnie. Niech każdy z nas odpowie sobie na pytania czy p. Arleta Izworska: realizuje swój program wyborczy (do zapoznania się tutaj), czy podejmuje działania dla dobra Wielopola i jego mieszkańców, jaki jest stosunek władz gminy do jej inicjatyw?

Dodatkowo opublikujemy wystąpienia, w którym przedstawimy zestawienie działań p. Izworskiej - tych, na które nie mamy potwierdzenia pisemnego, a wiemy, że miały miejsce.

Dzisiaj publikujemy pierwszą partię materiałów związanych z działalnością p. Arlety Izworskiej jako radnej. Następne materiały będziemy publikować w pewnych odstępach czasowych. Każdorazowo o publikacji następnych dokumentów, członków Stowarzyszenia będziemy informować mailem.

Zapraszamy do lektury.